Tourist Pansiyon 2

  • Wi-Fi
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Wygodny hotel Tourist Pansiyon 2 Antalya jest położony w pierwszorzędnej lokalizacji z widokiem na miasto. Ten wygodny hotel zapewnia również prywatny parking.

Hotel posiada 11 pokoje oferujących jadalnię i balkon. Darmowe Wi-Fi i telewizja satelitarna wraz z urządzeniem do parzenia kawy/herbaty są również zapewnione w pokojach. Każda łazienka zaopatrzona w bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Podstawowe wyposażenie łazienki obejmuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic oraz suszarkę do włosów i szlafroki dla dodatkowego komfortu gości.

Podczas pobytu w hotelu Tourist Pansiyon 2 goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Iskenderbey'i, w odległości 250 metrów, czy restauracja Emsal Balik w odległości 7 min spacerem.

Akwarium w Antalyi znajduje się 4 km od tego hotelu, a Muzeum archeologiczne w Antalyi — w odległości 25-minutowego spaceru. Meczet Murata Paszy jest w 850 metrach. Tourist Pansiyon 2 zapewnia również dostęp do atrakcji sportowych, takich jak Nowy Stadion w Antalayi, w 3 km. Ten obiekt noclegowy mieści się 5 km od lotniska Antalya (AYT-Miedzynarodowy Antalya) i w małej odległości od przystanku autobusowego Demirciler Carsisi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Tourist Pansiyon 2 Antalya
Nest Hotel Antalya
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nest Hotel Antalya

7.0
Dobry 75 opinii
335 m od nieruchomości
USD 30 USD 27
za noc
Gvar Apart Otel Antalya
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Gvar Apart Otel Antalya

6.5
Przyjemny 94 opinie
344 m od nieruchomości
USD 78 USD 70
za noc
Ersoy Ege Apart Otel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ersoy Ege Apart Otel

6.3
Przyjemny 182 opinie
359 m od nieruchomości
USD 34 USD 31
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Antalya (AYT-Miedzynarodowy port lotniczy Antalya)
    11 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 08:00 do 23:59
    Wyjazd: do 08:00
    Numer licencji07-8937
    Często Zadawane Pytania
    • Czy lotnisko znajduje się blisko do hotelu Tourist Pansiyon 2?
      Hotel Tourist Pansiyon 2 jest położony w odległości 15-minutowej jazdy z lotniska Antalya (AYT-Miedzynarodowy Antalya).
    • Czy parking w hotelu Tourist Pansiyon 2 jest bezpłatny?
      Tak, podczas pobytu w hotelu Tourist Pansiyon 2 można zostawić samochód na parkingu za darmo.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Antalya (AYT-Miedzynarodowy port lotniczy Antalya)
    11 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Tourist Pansiyon 2 Antalya

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij